Urząd Miejski w Łochowie

Al. Pokoju 75
07-130 Łochów
tel. (25) 64 37 800
fax. (25) 64 37 880
fax. (25) 64 37 883

e-mail: kancelaria@gminalochow.pl
www: gminalochow.pl
Kod miasta TERYT: 1433054
Kod gminy TERYT: 1433053
Konta bankowe do wpłat
Adres e-PUAP: /khdf6q646t/SkrytkaESP
Kontakt do Inspektora Danych Osobowych (IOD):
Inspektor Ochrony Danych (IOD) - Stefan Książek
e-mail: iod@gminalochow.pl
Klauzula informacyjna RODO

Składy osobowe Komisji Stałych Rady Miejskiej w Łochowie – kadencja 2018 - 2023

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

Składy osobowe  Komisji Stałych  Rady Miejskiej w Łochowie  – kadencja 2018 - 2023:

1) Komisja Rewizyjna:

  1. Zuzanna Bańska - Przewodnicząca
  2. Aldona Pióro
  3. Nina Bobrowicz
  4. Dominika Martoń - Jaroszewska
  5. Zbigniew Jarzec
  6. Andrzej Nowotka

2) Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:

  1. Emilian Sito
  2. Aldona Pióro - Przewodnicząca
  3. Małgorzata Kułak
  4. Dominika Martoń - Jaroszewska
  5. Urszula Kalinowska

3) Komisja Budżetu, Finansów, Planowania, Usług i Wytwórczości:

  1. Zofia Jarząbek
  2. Sławomir Ryszawa
  3. Emilian Sito
  4. Aldona Pióro
  5. Nina Bobrowicz - Przewodnicząca
  6. Leśniewska Anna

4) Komisja  Zdrowia, Oświaty, Kultury i Sportu i Spraw Socjalnych:

  1. Sławomir Ryszawa
  2. Zofia Jarząbek
  3. Zuzanna Bańska
  4. Sławomir Łojek
  5. Nina Bobrowicz
  6. Dominika Martoń – Jaroszewska  - Przewodnicząca
  7. Antoni Dybka
  8. Leśniewska Anna

5) Komisja Bezpieczeństwa Publicznego, Ochrony Przeciwpożarowej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska:

  1. Krystyna Kielan
  2. Sławomir Łojek
  3. Emilian Sito  - Przewodniczący
  4. Małgorzata Kułak
  5. Andrzej Nowotka
  6. Antoni Dybka

6) Komisja Infrastruktury i Rozwoju Gospodarczego:

  1. Krystyna Kielan
  2. Zuzanna Bańska
  3. Sławomir Łojek
  4. Zbigniew Jarzec - Przewodniczący
  5. Urszula Kalinowska




Przewodniczącymi Komisji Stałych Rady Miejskiej w Łochowie wybrani zostali:

1) Komisji Rewizyjnej: Zuzanna Marianna Bańska;

2) Komisji Skarg, Wniosków i Petycji: Aldona Helena Pióro;

3) Komisji Budżetu, Finansów, Planowania, Usług i Wytwórczości: Nina Zofia Bobrowicz;

4) Komisji Zdrowia, Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Socjalnych: Dominika Martoń - Jaroszewska;

5) Komisji Bezpieczeństwa Publicznego, Ochrony Przeciwpożarowej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska:

Emilian Marek Sito;

6) Komisji Infrastruktury i Rozwoju Gospodarczego: Zbigniew Jarzec.


Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij